Labdien Ilzes WWW mājoklī

 

Iepazīsimies! Mani sauc Ilze.

Šobrīd strādāju Latvijas Bankā. Esmu IS drošības vadītāja un mani galvenie pienākumi ir pārraudzīt informācijas drošības un risku pārvaldīšanas jautājumus. Darbu Latvijas Bankā uzsāku kā IS auditore, kādu laiku vadīju arī IS audita daļu.

Mana iepriekšējā pieredze ir raiba, bet katrs tās posms noder pašreizējā darbā. Esmu dzimusi 1970.gada 13.martā Rīgā. Mācījos Rīgas 58.vidusskolā, ko gandrīz teicami pabeidzu 1988.gadā. 1995.gada vasarā ieguvu datorzinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē.

Esmu strādājusi dažādus darbus, bet nozīmīgākā darba pieredze sākas ar darbu LATNETā, kur strādāju līdz 1995.gada decembrim. Biju konsultante visdažādākajos ar Internetu saistītos jautājumos, turklāt no 1994.gada oktobra līdz 1995.gada aprīlim veidoju WWW mājokli Labdien Latvijā.

Tad gandrīz divus gadus strādāju Lattelekom Informācijas Sistēmu daļā par IS drošības speciālisti, kā arī konsultanti Interneta jautājumos.

Izmēģināju savus spēkus arī žurnālistikā, strādājot par žurnāla DatorPasaule galvenās redaktores vietnieci.

1998.gada vasarā iepazinu tuvāk Latvijas izglītības informatizācijas sistēmu, popularizējot tās veikumu un idejas dažādos preses izdevumos.

2000. un 2001. gadā biju ISACA Latvijas nodaļas prezidente.


ilze@mii.lu.lv